• |
ide | kryesore

FOTO/ Dalin për herë të parë imazhet e Lady Diana me bikini

-Instant, Arkiva, F1, Stil

Disa foto të papublikuar amë parë të Princeshës Dianës, janë bërë publike së fundmi, duke treguar edhe një herë bukurinë saj rrezatuese.


Besohet se fotot janë bërë në bordin e jahtit privat të shtëpisë së modës TMBlue One në shtator 1990, dy vjet para ndarjes së saj nga Princi Charles.


Princesha e ndjerë duket me flokë të lagur, ndërsa mban një pije në dorë, e nxirë dhe e relaksuar me bikini shumëngjyrëshe me një këmishë të purpurt të lidhur në bel.

Fotot me poshte jane te nje periudhe pas ndarjes nga Charles. ©LAPSI.al

28 pictures of Diana, Princess Of Wales in the most stunning summery outfits | Vogue India Princess Diana Owned the Coolest, Sexiest Swimsuits, and She Looked Like a Model in Them All | Princess diana fashion, Princess diana photos, Lady diana Here's the One Thing Princess Diana Did Every Day to De-Stress Princess Diana: Throwback pictures show the Princess of Wales enjoying the beach | Express.co.uk Princess Diana: Throwback pictures show the Princess of Wales enjoying the beach | Express.co.uk

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu