• |
ide | kryesore

Konflikt i ashpër për pronën, arrestohen 2 vëllezërit në Fier

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy vëllezër në Fier janë konfliktuar me sende të forta. Arsyeja e sherrit ka qenë një pronë e përbashkët. Nga uniformat blu mësohet se bëhet fjalë për shtetasit J. H., 59 vjeç dhe S. H., 61 vjeç.


Pas sherrit policia i ka arrestuar të dy vëllezërit që të sqarojnë ngjarjen.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu