• |
ide | kryesore

Prangosen 3 persona në Elbasan, iu sekuestruan 30 kg heroinë

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Elbasanit ka sekuestruar sot 30 kg heroinë.


Tre persona, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet me dije, janë arrestuar nga policia.


Mësohet se në operacion është përfshirë Drejtoria e Policisë së Elbasanit nën drejtimin e Prokurorisë së rrethit.

Droga dyshohet se vinte nga Turqia dhe si destinacion final kishte Greqinë.

Të tjera detaje lidhur me operacionin pritet të zbulohen në orët në vijim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu