• |
ide | kryesore

Aksident në Krujë, një i plagosur

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 17:30, në Bubq.


Sipas policisë një makinë tip “Ford”, me drejtues A. S., është përplasur me një çiklomotor me drejtues B. M., rreth 55 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.


Njoftimi i policisë:

Më datë 27.11.2020, rreth orës 17:30, në Bubq, mjeti tip “Ford”, me drejtues shtetasin A. S., është përplasur me një çiklomotorr me drejtues shtetasin B. M., rreth 55 vjeç, i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu