• |
ide | kryesore

Digjet makina e shefit të Paraburgimit në Vlorë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një makinë është djegur plotësisht, në orët e vona të mbrëmjes së të enjtes. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Hajro Cakerri në Vlorë. Makina e shkrumbuar është në pronësi të shefit të policisë të Paraburgimit në Vlorë, Feim Alisinani.


Mësohet se ngjarja është e qëllimshme, pasi dyshohet se dy persona kanë shkuar nga një rrugicë aty pranë, kanë thyer xhamin dhe kanë vënë flakën. Si pasojë e djegies, automjeti ka shpërthyer.1 Comment

  1. Kujt po i rruhet per keta qelbesira qe jene pleksur me gjithe llumin e shoqerise shqiptare! Llum qeveri llum administrate, per llum shkojne te gjithe punet! Ne fund edhe makinen ky drejtori me para te vjedhura e ka blere, dhe makine te vjedhur meret vesh!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *