• |
ide | kryesore

Digjet makina gjatë natës në Vlorë

Arkiva

Një automjet Nissan u dogj natën që lamë pas në Vlorë


Makina ishte në pronësi të shefit të paraburgimit të Policisë Vlorë, Feim Alisinanit.


Kamerat e  sigurist kanë pikasur dy autorët që thyen xhamin dhe i kanë vendosur flakës. Automjeti është djegur totalisht teksa Policia vijon punën për të kapur autorët.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu