• |
ide | kryesore

Shkodër/ Vrasja e Ridvan Ramazanit, identifikohet autori i dyshuar

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Shtetit ka ndarë disa informacione në lidhje me vrasjen e Ridvan Ramazanit, duke thënë se është identifikuar vrasësin e dyshuar dhe se po kërkon për të. Autori i dyshuar i krimit është shtetasi Duel Mehmedaj.


Në makinë me të ka qenë edhe i vëllai i tij, Hydajet Mehmetaj. Ky i fundit ka qenë thjesht i pranishëm në vendngjarje, por nuk ka kryer asnjë veprim. Autori i dyshuar dhe viktima janë nga i njëjti fshat.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu