• |
ide | kryesore

Bebe Rexha i bashkohet paradës me vetura, festojnë festën e flamurit

-Instant, Paparazzi, Slider

Artistja ka zgjedhur që t’i bashkohet paradës së makinave, për të festuar kështu ditën e 28 nëntorit.


Në rrjetin social Instagram, ajo ka ndarë video dhe imazhe ku shihet e veshur kuq e zi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu