• |
ide | kryesore

Getinjo dhe Mozzik paralajmërojnë projektin “El Chapo”

-Instant, Paparazzi, Slider

Ata që në moshë të vogël kishin tentuar të jenë pjesë e industrisë muzikore, kurse tani janë në majat e suksesit.
Sidoqoftë kësaj, në një postim në rrjetin social Instagram, Getinjo ka ndarë disa imazhe nga xhirimet e klipit me Mozzik. “El Chapo” mban titullin projekti, i cili do të jetë i qasshëm në platformat digjitale më 11 dhjetor.


Producent kësaj radhë do të jetë Rzon Music, kurse për klipin do të përkujdeset Entermedia.


 Në fotografitë e publikuara, palët shihet me armë në dorë në një lagje me ndërtesa të vjetra.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu