• |
ide | kryesore

Ndahet nga jeta aktorja italiane

-Instant, Paparazzi, Slider

Daria Nicolodi ka ndërruar jetë në moshën 70 vjeçare.


Shkaku i saj i vdekjes nuk dihet, por vdekja e saj u konfirmua nga vajza dhe aktorja tjetër Asia Argento.


Asia në rrjetet sociale shkruan: “Pusho në paqe nënë e dashur. Tani ju mund të fluturoni e lirë me shpirtin tuaj të shkëlqyeshëm dhe nuk do të kesh më vuajtje. Unë do të përpiqem të vazhdoj për nipërit dhe mbesat tuaja të dashura dhe veçanërisht për ty që kurrë nuk do të doje të më shihje të pikëlluar. Edhe nëse pa ty më mungon toka nën këmbët e mia dhe ndjej se e kam humbur pikën e referimit të vërtetë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu