• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Golem, humbet jetën një person

-Instant, Lajme, Të fundit

Pasditen e sotme në afërsi të Golemit ka ndodhur një aksident, ku për pasojë ka humbur jetën një person.


Një furgon është përplasur me një motor duke shkaktuar vdekjen e menjëhershme të drejtuesit të mjetit.


Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe rrethanat se si ka ndodhur aksidenti, që ka rezultuar fatal për drejtuesin e motorit.

Policia ndodhet në vendngjarje për të përcaktuar shkakun e aksidentit dhe për të zbardhur të plotë ngjarjen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu