• |
ide | kryesore

I zoti i shtëpisë detyron Ramën të heqë këpucët, Ben Ahmetaj shfaqet me çorape rozë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Edi Ramës ia zbathin këpucët te dera e shtëpisë. Një i moshuar në fshatin Gjepalaj në Shijak e ka detyruar Edi Ramën që të heqë këpucët përpara se të hyjnë në shtëpinë e tij. Kjo shtëpi është ndërtuar nga qeveria, pasi e vjetra ju prish nga tërmeti. Teksa po hynin për të parë banesën, Rama i jep çelësin dhe banorin që e quajnë Osman e ftuan të udhëheqë përpara. Kryeministri, i thote ne kete moment.


– Osman s’po i heqim këpucët…


Por, i moshuari ia kthen:

– Mirë është me i heq.

Dhe kështu ndodhi. Rama i hoqi këpucët bashkë me të edhe ministri për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, i cili kishte të veshur corape ngjyrë rozë. Me humor Rama i thotë të zotit të shtëpisë se Ahmetaj ia kishte marrë atij corapet.

6 Comments

  1. Mire qe s’kishte mundesi Osmani t’u kerkonte te hiqnin skalpin, se imagjinohet se c’do te kishin gjetur brenda kafkes…

  2. Glen idjoti e SERVIL I RAMES mos do qe te mbyllen edhe shkollat e univetsitetet, kjo qeveri halabake mbahet nga njetez5si ky trapi.

  3. Ketij idioti eshte mire ti hiqen edhe breket, e te na freskoi nudizmin e kahershem, se nuk e ka per gje qe te hiqet popullor, se po na heq kepucet ky klloun i peshtirosur.

  4. Thone se rraca e qenerise nuk dallon ngjyra, si rrjedhim edhe ata qe nuk dallojne ngjyren e kuqe nga ajo roze duhet ti perkasin kesaj gjinie.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu