• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për këtë fillim jave

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb, vendi ynë do të mbetet në ndikimin e motit të vranët dhe reshjeve të pakta e të izoluara gjatë paradites. Mesdita sjellë përmirësim gradual të kushteve atmosferike në vend duke diktuar intervale të shpeshta me kthjellime.


Temperaturat e ajrit ulen sërish në vlerat minimale dhe maksimale duke u luhatur nga -3, – 4°C mëngjesi deri në 14°C mesdita. Era do fryjë mesatare me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu