• |
ide | kryesore

Kris arma në Vlorë, dyshohet për një viktimë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Në Dukat të Vlorës mbrëmjen e sotme është raportuar për të shtëna me armë zjarri. Është qëlluar në drejtim të një makine dhe dyshohet se ka një viktimë, por ende nuk është e konfirmuar. Burimet i thane Lapsi.al se personi i dyshuar si i vrare është B.Bezhani, rreth 30 vjeç. Sidoqoftë pritet të konfirmohet nga policia. Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një atentat apo ndonjë përplasje me armë që ka ardhur si pasojë e një konflikti të çastit. Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu