• |
ide | kryesore

Video/ Gol mes këmbëve: Darmian bën sulmuesin për Inter

-Instant, Sport, Video

Duhet një fitore për të shpresuar dhe Inter synimet e tij në transfertën me Borussia Moenchengladbach i ka bërë të qartë që në fillim. Në minutën e 17 të ndeshjes zikaltrit e Antonio Conte kanë kaluar në avantazh me Darmian. Një sulm i shpejtë i italianëve që ka nxjerrë para portës mbrojtësin që si një sulmues i vërtetë e ka dërguar topin mes këmbëve të portierit, për të fiksuar 0-1.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu