• |
ide | kryesore

Video/ Inter harron Plean në mes të zonës: Gladbach barazon në shtesë

-Instant, Sport, Video

Inter befasohet pikërisht në fundin e pjesës së parë në përballjen delikate kundër Borussia Moenchengladbach. Zikaltrit pasi kanë humbur edhe rastin për të shënuar golin e dytë, kanë pësuar barazimin në minutën e parë shtesë të pjesës së parë. Të besuarit e Contes kanë harruar Plea në qendër të zonës dhe ai me kokë e ka dërguar topin në rrjetën e Handanovic, pas krosimin nga e djathta.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu