• |
ide | kryesore

Video/ Lukaku, forcë e precizion për avantazhin e dytë të Inter

-Instant, Sport, Video

Nuk heq dorë nga fitorja si e vetmja mundësi për të vazhduar të shpresojë në kualifikim Inter. Pas barazimit të Gladbach, zikaltrit rrisin ritmin dhe gjejnë sërisht avantazhin në minutën e 64 me Romelo Lukakun. Sulmuesi belg përdor forcën për të marrë hapësirë dhe me një të djathtë precize ndëshkon për herë të dytë portierin gjerman.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu