• |
ide | kryesore

Video/Gladbach-Inter nuk ka fund: Lukaku bën tre, Plea dy

-Instant, Sport, Video

Inter shkon drejt një fitore të rëndësishme në grupin e Champions, që mban gjallë shpresat e kualifikimit në 1/8 e finales, me Lukakun që shënon edhe golin e tretë përballë Gladbach. Gjermanët duken të dorëzuar dhe pësuan një tjetër gol në harkun e 9 minutave, me belgun që këtë herë ishte krejt i pambuluar në qendër të zonës, duke finalizuar një kundërsulm të shpejtë të zikaltërve. Megjithate reagimi është i menjëhershëm dhe Plea shënon golin e dytë personal, me nje diagonale që nuk i lë shanse Handanovic pë 2-3.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu