• |
ide | kryesore

Zjarr në vendrojen e fabrikës, humb jetën një 64-vjeçari në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në kryeqytet. Policia njofton se rreth orës 16:40, në “Misto Mame”, ka rënë zjarr në një vendroje të një fabrike në pronësi të shtetasi A.M. Si pasojë e zjarrit fatkeqësisht ka humbur jetën shtetasi M.M., 64 vjeç, i cili dyshohet se strehohej aty. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu