• |
ide | kryesore

Durrës/ Arrestohet 21-vjeçari që dhunoi të atin

-Instant, Lajme, Të fundit

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin S. K., 21 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij. Ngjarja ka ndodhur në banesën e të moshuarit. Nuk dihen ende motivet që kanë çuar 25-vjeçarin në marrjen e këtij veprimeve.


Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu