• |
ide | kryesore

Imami Elvis Naçi në biznesin e syzeve: Vëllezër e motra, bëni lutje të na shkojë mbarë!

-Instant, Lajme, Të fundit

Imami dhe ligjëruesi i besimit musliman ka nisur një biznes syzesh dhe ndërsa e reklamon në profilin e tij në Facebook ka bërë një thirrje të gjithë ndjekësve në faqen e tij që të luten që biznesi t’i shkojë mbarë. Në foto ai shfaqet në dyqanin e tij, ku bie në sy një arredim me shije i biznesit, ku mbizotëron nuanca e florinjtë.


“Beni lutje vellezer dhe motra qe dyqani optikes, Optika Elitare Milano qe kam hapur te na shkoje mbare, nese ecen mire kam deshire te dhuroje nje shtepi per nje Familje te varfer inshaAllah. Zoti ju begatofte. Amin” shkruan Naçi, që tashmë drejton fondacionin Firdeus me të cilin bleu një pjesë të mirë të aksioneve të një spitali privat në Tiranë.


 

7 Comments

 1. Te dhjefsha lekturat qe jep o hipokrit. I pastrove leket qe mora nga termeti me biznese e gjoja dhurine. Ske faj ti po injorantet qe te ndjekin e kujtojne sikur je burr i mire kur je nje cop hajduti ordiner me i keq se politikanet

  1. Tani une nuk e di nese eshte hajdut apo jo.
   Por di te them me siguri qe per shkollimin e femijve ky Elvisi harxhon me shume se 17 000 Eur ne vit

 2. Mashtrues eshte dhe ky si te tjeret e kam thone me kohe po nje shoku nga ohri qe eshte hoxhe thote eshte njeri i mire!!!ky eshte thjeshte nje mashtrues i talentuar tani do te pastroje paret haram turp

 3. O Elvis palla, te luten te tjeret qe te ece biznesi i syzeve ty? Hajde hoxh hajse.O zot ca na ka gjet, rrotcarlleku ska kufi.

 4. Paske bo lek Viso. Hallall vella.
  Kohe te veshtira vijne. Une po lutem per ty , se e di qe ti nese ke 1 biznes do besh 3, nese ke 3 do besh 10 dhe ne fund per njerezit do i cosh. Se ci do leket ti!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu