• |
ide | kryesore

Video/ Neymar, gjashtë minuta për një rol protagonisti: PSG në avantazh

-Instant, Sport, Video

PSG duhet të fitojë për të mos komplikuar kalimin në 1/8 e Champions League, por duhet ta bëjë në shtëpinë e Manchester United. Tuchel, me pankinën të lëkundur, i beson yjeve të sulmit dhe brazilianit Neymar i duhen vetëm gjashtë minuta për një rol protagonisti në Teatrin e Ëndërrave. Një sulm i furishëm i parisienëve dhe Neymar përfiton nga topi i devijuar duke gjetur një diagonale të pamundur për tu kapur nga De Gea.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu