• |
ide | kryesore

Rama i mëson basketbollin Elisa Spiropalit e Arben Ahmetajt

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Rama gjatë inspektimit në shkollën e rindërtuar “Ramazan Subashi” në Marikaj, ku dhe nuk ka hezituar të shkojë dhe te palestra.


Teksa pa nga afër ambientet e palestrës, Rama nuk u largua pa luajtur basketboll me Elisa Spiropalin dhe Arben Ahmetajn.


Siç shikohet në video, kreu i qeverisë ka shëuar dy kosha, ndërsa i është drejtuar edhe Spiropalit që të gjuajë një top. Ministrja me shaka pasi ka kapur topin në dorë, ka thënë se është volejbolliste.

Arben Ahmetaj: Palestra ka qenë sfidë inxhinierike. Ka filluar në qershor dhe parashikohej të përfundonte në 9 dhjetor por ka kaluar përtej afatit.

Edi Rama: Spiropali hajde gjuaje një top

Elisa Spiropali: Unë?! Unë jam volejbolliste…


13 Comments

 1. Zigur Qarri,"Rilindasi"Edvin D'Rama është gënjeshtar patologjik. thotë:

  Është se ç’na është,është një gërdallë që e bënë basketbollist(Basketbollist që flet vetëm për futbollin!)
  sepse ishte i gjatë,por që nuk arriti as 1% nivelin e Agim Fagut,një gërdallë që e bënë “piktor”,sepse
  kishte Kristaqin në kupolën shtetrore,por që nuk arriti as 1% nivelin e Alush Shimës, një gërdallë që e
  ndihmuan të bënte një kurs për pikturë në Francë,por që nuk e mbaroi deri në fund dhe mbeti rrugëve
  dhe burgjeve si hajdut ikonash!

 2. NJE JEVG QE E KA MENDJEN VETEM PER PEDOFELI DHE VJEDHJE , NJE KRYEKURVE QE NUK NGOPET ME PUSHTET DHE PARA DHE NJE ZGJEBSE QE DIKUR LAHEJ NJE HERE NE DY JAVE DHE SOT NDRROHET DY HERE NE VAKT ME FIRMATO DHE PARFUME NGA 2000 EURO TALLIN BYTHEN ME NJE POPULL IDIOT QE VETEM SERVILIN , SPIUNIN DHE TE NENSHTRUARIN DINE TE BEJE .

 3. Pasi I mesoi se si te vjedhin, genjejne e mashtrojne tani rama po I meson se si futet Topi ne kosh. Keto nuk jane budallenj qe ta humbin kohen pa bere kosha u vjen me mire kur fusin duart ne taksat e fukarenjeve.

 4. Ahaha sa bukur.Per mua te bejne divorcet nga martesat aktuale dhe te martohen bashke jane supercift.Dhe nga fruti i kesaj martese te kene nje femije te cilin ta quajne Lucifer i cili do behet lideri i ardhshem i ferrit Shqiperi.

 5. ARBEN JEVGU, I BIRI I TAKSIXHIUT TE TEPELENES DHE FERDANES PROSTITUTES TE DENUAR ME VENDIM GJYKATE NE KOHEN E KOMUNIZMIT, ESHTE MIRE TE MESOJE PAK ME MIRE SI TJA MARI NE GOJE RAMES. VETEM PER KETE E KA LIND MAMI.
  SADO TE BESH ARBEN, MAMIT SJA KALON DOT, AQ SA KARA KA MARE NE GOJE AJO……

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.