• |
ide | kryesore

Vjedhje me pasojë vdekjen e trafik droge, OFL me tre ‘shënjestra’ të reja

Arkiva, Lajme, Të fundit

Operacioni Forca e Ligjit është ndalur në Durrës dhe Vlorë, ndërsa iu ka kërkuar 3 personave të dënuar që të deklarojnë pasurinë brenda 48 orëve.


Ata janë Elton (Isa) Ferizi, dhe Ilir e Shkëlqim Keka, këta të fundit vëllezër.


Ilir dhe Shkëlqim Keka, rezultojnë të dënuar për veprën penale “Vjedhja me pasojë vdekjen”, e kryer në bashkëpunim, ndërsa Ferizi për “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.