• |
ide | kryesore

Ermal Mamaqi ofron trajnimin për sukses me vlerën 24 mijë euro

-Instant, F1, Paparazzi

Gjatë ditës së sotme ka qenë njëri ndër trajnerët në “Konventën e Tretë Për Menaxherët e Shitjes dhe Marketingut”.


Kjo është mundësuar nga Denis Gafuri, nën moton e konventës “Suksesi është qëllimi yt”. Mamaqi përpos që ndau eksperiencat e tij në suksesin e bizneseve që drejton, pati rastin të flas edhe për Paketën që mëson se si të jetoni, vlera e së cilës arrin 24 mijë euro. Përpos kritikave që pati për çmimin, Emali e cilësoi si një mundësi të mirë që të mësohemi si të arrijmë të planifikojmë të ardhmen.


“Unë nuk shes veten, unë shes mend”, u shpreh aktori i njohur.

 

6 Comments

  1. Prandaj kemi perfunduar kaq keq, sepse disa syresh mendojne te marrin mend nga Ermali dhe Edvini!
    Jo COVID-i, por……..

  2. Mendoj se kjo eshte nje fare marketingu se nuk ja “dhjet” me njeri! Ne vitet ’80 Madonna deklaronte : Mjafton te flitet pak rendesi ka se per mire a per keq, prape rreklame eshte!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu