• |
ide | kryesore

FOTO/ Gjyqtarja simpatike tërheq vëmendjen në derbin e kryeqytetit

-Instant, Arkiva, Pikante

Ndryshe nga ç’pritej, derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit, prodhoi shumë pak emocione në fushën e lojës.


Jashtë fushës së blertë tërhoqi vëmendjen gjyqtarja e linjës, Emanuela Rusta, e cila “rrëmbeu skenën” e “Air Albania”-s, me format e saj.


Në disa raste ajo ka replikuar me futbollistët mbi pretendimet e tyre në zonë. ©LAPSI.al

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu