• |
ide | kryesore

Miley Cyrus publikon këngën kushtuar ish të dashurës

-Instant, Paparazzi, Slider

Miley Cyrus, ka rrëmbyer përsëri vëmendjen e mediave dhe ndjekësve të saj me këngën e fundit.


Vetëm pak ditë më parë, ajo u shpreh se e dashuronte ende ish-bashkëshortin e saj, Liam Hemsworth. Por pavarësisht kësaj, kënga e fundit e saj i ka bërë të gjithë të mendojnë se ky projekt është një dedikim për dikë tjetër. “Engjëjt si ti” tiullohet kënga, të cilën Miley sapo i ka kushtuar ish të dashurës së saj, Kaitlynn Carter. E di që je e gabuar për mua, nuk është faji jot që unë prish gjithçka, engjëjt si ti s’mund të fluturojnë këtu poshtë me mua”, thotë një pjesë e teksit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.