• |
ide | kryesore

Justin Bieber ,së shpejti me një koncert virtual

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Justin Bieber ka vendosur të performojë në koncertin e tij të parë live pas tre vitesh, më 31 dhjetor.


Përmes rrjetit të tij social ‘Instagram’,Justin bëri të ditur për fansat se do të bashkëpunojë me Tmobile për të realizuar këtë koncert. “Unë kam punuar me T-Mobile për një kohë të gjatë, ata janë një markë kaq argëtuese dhe ne po punojmë për më shumë surpriza për të parë gjatë kësaj nate të veçantë”, shkroi Bieber. Këngëtari nuk ka performuar në një koncert të plotë live që kur përfundoi turneun e tij botëror, i cili ishte nga marsi 2016 deri në korrik 2017.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu