• |
ide | kryesore

Protestuesit tentojnë të rrëzojnë pemën e Krishtlindjes

Lajme, Të fundit

Protestuesit e mbledhur për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha kanë ndodhen përpara kryeministrisë, ndërsa më parë gjendeshin te ministria e Brendshme.


Disa prej tyre kanë tentuar të rrëzojnë pemën e Vitit të Ri të vendosur në të djathtë të hyrjes kryesore. Pasi nuk kanë arritur ta shembin, protestuesit kanë filluar shkatërrimin e saj, duke i hequr dritat dhe objektet dekoruese.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu