• |
ide | kryesore

Vajza e Steve Jobs nis karrierën si modele (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Eve Jobs, e bija e krijuesit të “Apple”, Steve Jobs, po e prfundon 2020-ën me sukses.


22-vjeçarja është bërë së fundmi, pjesë e fushatës së saj të parë të modelingut, me markën “Glossier”, në koleksionin e festave të fundvitit. Sidoqoftë, veç të qenit modele, Eve ka dhe një talent tjetër: Fotografinë. Ajo i shkrep vetë fotot e saj dhe ka një koleksion me foto artistike në profil.


Vitin e ardhshëm, pritet ta shohim në fushata të tjera.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.