• |
ide | kryesore

Bardhi: Balla ose Braçe në garë për vendin e Lleshajt

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sekretari i Përgjithshëm të PD-së, Gazment Bardhi thotë se Taulant Balla dhe Erjon Braçe mund të jenë në garë për të zëvendësuar Sandër Lleshaj, por gara se kush do të përhapë së pari lajmin e rremë nuk mund të hedh poshtë të vërtetën.


“Ajo që po shohim tani në Tiranë është për shkak të arrogancës, dhunës dhe manipulimit të qeverisë në këto 7 vjet. Përpjekjet patetike të Partisë Socialiste për të fajësuar PD-në për 7 vitet e tyre të dështimit është vetëm një provë më shumë se Rama dhe qeveria e tij nuk kanë asnjë lidhje me realitetin që po jetojnë shqiptarët” – shkruan Bardhi. ©LAPSI.al6 Comments

 1. – Une them per Muratin…
  -Per cilin Murat e ke fjalen, se ne fshat kemi dy Muretêr….
  – per Murat Bënçën, ai ka dhe nje djale partizan

  Hahahahahahahahaha (Njeriu me top)

 2. Prap jua la dopio gjashten ne dore Rama.
  Keni ren ne usta, ju shuan cdo lloj kauze.
  Dhe ju ben te dukeni shume te vegjel.

 3. Osht ba shqupi si kshilli nrikullave. Do heqi kte e do do veje ate.
  Zaten ska site jete tjetrsoj me kte pederatin me syze.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.