• |
ide | kryesore

Meta: Masa shtrënguese nën justifikimin e Covid, kufizojnë liritë e të drejtat tona

-Instant, Lajme, Të fundit

Presidenti i Republikës, Ilir Meta është shprehur se masat kufizuese të marra në kuadër të Covid 19 ka refuzuar së tepërmi liritë tona. Meta përmes një postimi në rrjetin social Facebook, shprehet se sot më shumë se kurrë duhet të jemi bashkë kundër çdo lloj tendence autokratike, që vë në rrezik sistemin demokratik të vlerave dhe të drejtave që duhet të gëzojë çdo shqiptar.


Postimin e tij kreu i shtetit e nis me një shprehje të Roosvelt-in se “Liri do të thotë epërsi e të drejtave të njeriut kudo”.


1 Comment

 1. O Baftiar, o President mavria, une jam populli i thjeshte, qe nuk kam gje ne dore, ti kujt i qahesh?!
  Mua popullit?!
  Atehere per cfare dreqin je aty, pse rri ulur ne ate kolltuk?!
  Nese ke frike se do te te cojne tek 7-kazanet (ne burgun e ri, te Shkodres), do te konfiskojne pasurine, atehere mos bej si gorre, si cilimi, neper rrjete sociale dhe tv. por mblidhe radaken, behu qofte vetem njehere i dobishem per shqiptaret, dil e prihu ne rrezimin e DIKTATURES SOROSIANE.
  EDVIN KRISTAQIU & LULASHI, jane bashke, jane ane te ndryshme te se njejtes medalje (SOROSIAN). Ti e din se SOROSI ka ka vene vizen dhe para se te te cojne ne “shtepine paqera”, organizo shqiptaret qe te shporrin njehere e mire, nga Shqiperia, KRIMINELIN NDERKOMBTAR, NAZISTIN SOROS & BANDITET E RIVDEKJES.
  Per te miren tende e kam kete keshille, ti bej si te duash!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu