• |
ide | kryesore

Tirana në kaos, pamje sa mijëra fjalë (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Për të dytën ditë radhazi ka vijuar në Tiranë protesta për vrasjen e të riut Klodian Rasha nga policia. Ndonëse kryeministri Rama njoftoi largimin nga detyra të Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, protestuesit vijuan marshimin nëpër rrugët e Tiranës. Ata i vunë flakën koshave të mbeturinave dhe sulmuan me gurë disa institucione përreth. LSA sjell një galeri me foto nga ajo cfarë ndodhi mbrëmjen e sotme.8 Comments

  1. Cfare ironie e fatit : Duke vrare te riun Klodian Rasha, sic po tregojne faktet nga

    ky zgjim i mrekullueshem i rinise shqiptare , ne fakt ata vrane friken e njerzve e

    sidomos te te rinjeve.

    1. nuk cohen per 1000 pislleqe te tjera, per mungesen e shendetsise, shkollat m 40 nxenes klasa e mesues injorante e prepotente, per betonizimin e Tiranes per grabitjen e cdo gjeje publike por cohen per ne ngjarje aksidentale. Duan te heqin vemendjen nga Shullazi e Berisha. Jane prape bashke 3 plehrat Rama Berisha Meta ne lavazhin e trurit

  2. Pamje qe duhet te jene me te forta. Duhet me shume reagim kunder policeve te dhjere por me nder te rilindjes lleshit agron xhafes uuups dhe sajmir tahirit, nga ministrat me i miri

  3. YP kuqalashet.edhe femijet flijoni per nje jevgjit gomar e kryehajdut.ashtu si vrisnit femijet per tu mar gjakun per zotin tuaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu