• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shkatërrim në çdo cep të Tiranës, shikoni ç’bëhet te “21 dhjetori”

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Protesta e sotme ka sjellë shumë shkatërrime në zonë të ndryshme të Tiranë, duke qenë se protestuesit kanë qenë tepër të shpërndarë dhe jo të përqendruar në një pikë. Kjo ka sjellë dëmtim të tabelave rrugore dhe rrëzim të tyre.


Pamjet me poshte vijne nga zona e “21 dhjetorit”.


 

13 Comments

   1. mami jot te tha se jan maloke aty?mua me duken se jan jevgjit e Tiranes qe rrin ne Alidems, sepse aty e kan qendren

 1. Ju vandalet e PD akoma nuk po e kuptoni se me keto shkaterrime po e mbani ne pushtet Ramen. Nuk e di se kur keni zbrit nga mali por besoj do te beni mire te ktheheni prape atje. Te pakten guret dhe druret do ti perdorni per tja futur vetes.

  1. Për analogji kush futi kriminelë në parlament, e pra kur rilindja futën kriminelë në parlament që është më i monitoruar imagjino si janë mbushur policia e sektorët e tjerë.

 2. Me siguri ti do kesh zbritur nga Parisi dhe do jesh gjunjezuar per zezakun e vrare ne US. Nje pyetje, po protestuesit “paqesore” te 21 Janarit, ku i futen guret dhe druret?

  1. E sakte Miri! Edhe sa per dijeni fajtoret kryesore per 21 Janarin jane Rama me kompani, ata duhen cuar per denim kapital. Le te lehin sa te duash disa “i vrau Sala, i vrau PD!”, ato i coi ne vrasje Rama me doren e vet, u bene mish per top per kriminelet e kuq.

 3. Pas dy vjetësh, deklaroj me përgjegjësi të lartë se Shqipëria është një vend më i sigurtë, me më pak vrasje, më pak banda, më pak kanabis, më pak aksidente dhe me më pak krim se kurrë më parë në historinë e 30 vjetëve të fundit. Kjo tablo nuk është meritë e imja, por e qytetarëve shqiptarë, e policëve shqiptarë dhe e gjithë atyre që punojnë përditë për Shqipërinë.

  Në të njëjtën kohë, ata që historikisht e kanë vrarë, djegur, vjedhur, dhunuar, turpëruar dhe shëmtuar Shqipërinë, po përpiqen sot që të gjejnë një pretekst për të nisur një sulm të ri kundër vendit, në vijim të përpjekjeve për ta mbajtur atë në gjendje amullie dhe larg trungut amë europian.Shpellkare e cecene qe luftojne me kazane plehrash tabela xhama peme kjo eshte lufta e pd me keta cecene te salihut dhe kerkojn pushtet,tirona ja u qifshin robt e shtepise o familje shpellkaresh te salihut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu