• |
ide | kryesore

OFL ‘zbarkon’ në Shkodër, u kërkon llogari për pasurinë dy të dënuarëve për drogë

-Instant, Lajme, Të fundit

Operacioni Forca e Ligjit ka zbarkuar sot në Shkodër, ku i kwrkuar llogari për burimin e pasurisë dy të dënuarëve për prodhim e shitje të narkotikëve. OFL u ka dorëzuar sot formularët e vetëdeklaramit, Bari Delaj dhe Taulant Shkëmbit (Ahmeti). Këta individë, si subjekt i Ligjit Special, duhet t’u përgjigjen me shkrim, brenda 48 orësh, të gjitha pyetjeve të OFL-së dhe më pas, përgjigjet e marra do t’i dërgohen SPAK-ut, për veprime të mëtejshme.


OFL do të informojë publikun në vijimësi për të gjitha nismat procedurale dhe operacionet ekzekutive që do të kryejë.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu