• |
ide | kryesore

Përdhunoi të miturën/ Nëna: 57-vjeçari ka abuzuar për 10 vite dhe me mua

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 10-vjeçare nga Kuçova është përdhunuar nga një 57-vjeçar i identifikuar si Ajet Dume. Nëna e 10-vjeçares ka deklaruar diçka që ka rënduar së tepërmi situatën në të cilën ndodhet.  Sipas saj, Ajet Dume ka abuzuar seksualisht për 10 vite edhe me nënën e 10-vjeçares.

Ndër të tjera, ajo u shpreh se nuk e ka denoncuar dot 57-vjeçarin pasi ai mbante gjithmonë në dorë armë, duke e kërcënuar. Nëna i ka dhembur abuzimi që ai ka bërë me vajzën e saj të mitur 10-vjeçare, ndaj dhe ka vendosur ta denoncojë.


1 Comment

  1. Me duket silur po rilexoj edhe nje here romanin Pirati qe behet pape .
    Degjenerim total i njerimit . Tridheni dhe kalbeni tek 41 bisi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.