• |
ide | kryesore

Procedohen penalisht 16 persona për protestat në Korçë e Bulqizë për vrasjen e Klodian Rashës, në Tiranë mbahen të shoqëruar 12 protestues

Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia ka reaguar menjëherë pas protestave në disa qytete për vrasjen e Klodian Rashën ditën e djeshme, me qendër në Tiranë.

Në Korçë janë proceduar penalisht në gjendje të lirë 9 persona, kurse në Bulqizë 7 të tillë.


Në Tiranë nuk kanë përfunduar ende hetimet teksa janë 12 protestues që mbahen të shoqërar në komisariatet 1 dhe 2 në kryeqytet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.