• |
ide | kryesore

Shëngjin/ Shpërthim eksplozivi, i vihet tritol objektit në ndërtim të biznesmenit

-Instant, Lajme, Të fundit

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur mesnatwn e kaluar në Shëngjin. Ngjarja ka ndodhur tek “Rana e Hedhun”, në nje objekt në ndërtim ne pronesi te 56-vjeçarit Liman Gjoka.


Si pasoje e shperthimit te lëndes eksplozive, jane shkaktuar vetem dëme materiale. Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu