• |
ide | kryesore

Stresi-Ardi Veliut: Ik deri të dielën ose do digjet Tirana

Arkiva, Lajme, Të fundit

Reperi Arkimed Lushaj, nga arratia, i ka bërë një paralajmërim drejtorit të përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut.


Stresi i kërkon Veliut dorëheqje deri të dielën ose pas 72 orësh në darkë do të digjet Tirana.


Reperi thekson se nuk është as me PD e as me LSI-në, por me drejtësinë dhe po sheh që drejtësi nuk ka.

Reagimi i Stresit 

jam rebel i lindur nuk jam go…e edi rames si alketa vejsiu si ermal mamaqi pergjegjsi man ardi veliu lleshi ka ik per tenderimin e uniformave Ardi veliu deri dielen ultimatium o do digjet tr 72 or te dielen darke do digjet tr do ikim dhe ne surrel po deshet kujdes ardi veliu ???? 72 ore ultimatum ose pyte fatmir xhafen???? Te dielen 00:00 do digjen karburantet . Sjam as me Pd As me Lsi -n jam me drejtesin po drejtesi nuk ka

23 Comments

 1. Ne emer te kujt flet ti mor fisqir neandertali?!
  Po Ardi Veliun edhe te doje Rama nuk e shkarkon dot o bole se duhet te kaloj njehre te rruga e Elbasanit te ata miqte tane e medhenj.
  Tani nese kjo proteste degjeneron pa arsye jam i pari qe e denoj dhe jam kunder.
  Ja pse nuk proteston Dot ne kete vend dhe per kauza shume te drejta se dalin kafshet dhe e kthejne kunder.
  Nejse me mire vazhdoni se Rames ju ngriten piket qe i kishin vajtur pikiate..

  1. A e shikoni o popull se sa e dobet eshte DIKTATURA?! A e o shqiptare se keta jane zambak uji, pa rrenje, a e shikoni se kjo DIKTATURE ngjason me nje ngrehine, sikur nje kallamishte e kalbur, mbi mocalin e qelbur te korrupsionit, qe nje puize ere e zhduk fare pergjithemone.
   MINORITARI-GREKO-LLACIFAC EDVIN KRISTAQIU & BANDA RIVDEKJA, jane nje flluske sapuni, SUNDIMI i tyre ngjason me nje tiger prej letre sepse:
   1- Nuk kane BAZE mbeshtetese IDEOLOGJIKE, nuk jane as te majte as te djathte sepse jane thjeshte jashteqitje LGBT te SOROS.
   2- Nuk kane BAZE mbeshtetese SOCIALE sepse jane thjeshte nje BANDE HAJDUTESH.
   3- Nuk kane BAZE mbeshtetese KRAHINORE, sepse jane pa atdhe jane minoritare; grekoman, vllehe/llaciface/capon/arumune (EDVIN KRISTAQIU), jevgjiter, maqedonas, serbe etj.
   4-Nuk kane BAZE mbeshtetese nacionalisto-kombetare sepse jane joshqiptare.
   5- Nuk kane RRENJE FAREFISI/FAMILJEJE/SOJI sepse jane imoral, meshkuj dhe femra prostituta.

   1. Populli

    A e shikoni o popull se ku ka perfunduar PDja ? Nxjerr per te shkaterruar dhe djegur nje skicofren qe as emrin e tij nuk di ta shkruaje sic duhet ? Nje injorant qe me pranine e tij ofendon demokratet e vertete. Keshtu nuk votohen zgjedhjet jooo.

  2. o Stres i drogum robqir, me monstra si ti vetem bonus i jepni Rames Metes dhe Likes, se dhe atyre kara si ti ju duhen. E gjithe kjo behet per te zbehur lajmin e vertete te lidhjes se Shullazit, Berishes bandave me Ramen Berishen Lulushin dhe Meten. Eshte nje gracke o njerez.

  3. po ckane me Tiranem te ikin nga Tegu qtu ta lene rehat Tiranen me hallet e saj, pastaj Tirana eshte beton e tera cti djegesh !

  1. o i drogum robqir, me monstra si ti vetem bonus i jepni Rames Metes dhe Likes, se dhe atyre kara si ti ju duhen. E gjithe kjo behet per te zbehur lajmin e vertete te lidhjes se Shullazit, Berishes bandave me Ramen Berishen Lulushin dhe Meten. Eshte nje gracke o njerez.

 2. Qeveria e ardhshme e PD LSI
  Kryeminister SALIU (per e zevendeson Lul Basha kur Saliu nderron poturet e shurrosura dhe e ndihmon nga pakti veshi)
  Minister i brendshem Sali Lusha
  Minister i Kultures Stresi i Sali Lushes
  Minister i arsimit Kastriot Islami
  Minister i ndertimit Cuni i Fariut ( do filloje me Unazen e Madhe)
  Minister i Mbrojtjes Toger Nishani
  Ministre i Financave Argita Berisha
  Ministrei Puneve te jashtme Monika e Ilirit
  Minister i Shendetesise Tit Vasili
  Minister i Bujqesise Salijani nga Lozhani
  Minister pa porofol Zeni biri i Qenit
  Zedhenese e qeverise Grida,ja dhe nje shpellkare cecen me emer Tirana qe flet si salihu enveri cuni farihut grida ne emer te popullit me thirrje te tipit guerilas ja ku e ke qeverine e lulzimes shko votoje 25 prill dhe mos na shkruaj si tiranas qe vetem pras Ha,o zigur mblidhi cecenet e shpellkaret e salihut e lulzimes dhe bashkojuni ketij don kishoti tropojan per te djegur tironen qe ju dha buke per 30 vjet ju shpellkareve keni bythe bejeni dhe pastaj pd do vij ne pushtet mbas 50 vjeteve,stresi ka filluar te shperndaje cakmak per te ndezur zjarre shpellkaresh neper qytet

 3. Ik or by….r or llum.
  Te isha si ty , qe kur te vuri ne gjum Stine, nuk dilja me ne tv. Njerez kot, te lodhur ordinere, qe kudo qe shkelni beni pis gjithcka.
  E flliqer kete vend, duke bere roolin e protagonistit. Rolin e artistit personit publik.
  Je funderrine i droguar, qe te flet malli dhe jo mendja.

 4. Eshte per te ardh keq, per nivelin e mediave dhe portaleve ne kete vend. Ju ka quaj mire i gjate, Port-hale dhe Kazan.
  Ju ka ardh hakut. Ne momentin qe mendoni te beni lajm me kete katrahuren, keni marre fund. Ai eshte full ne mall, dhe ju e nxirrni ne media. Eshte fundi , peshtyma e kesaj shoqerie.

  1. HHHaaaaa Stresi vertet eshte zeri i nje te riu shqiptar por me dallimin se therret nga mali dhe jo nga qyteti. Po ngeli e ardhmja e vendit nga ky trapi eshte me mire ta cojme prape ne mal nga dhe ku ka ardhur.

 5. Ta djegin e ti luajn fene. Na eshte bere tirana si bordello e rilindjes. Ky veliu ne nje shtet normal duhet te ishte ne burg me kohe.

 6. A e shikoni, o popull, se sa e dobet eshte DIKTATURA?! A e kuptuat, o shqiptare, se keta jane zambak uji, pa rrenje, a e shikoni se kjo DIKTATURE, ngjason me nje ngrehine, me nje kallamishte te kalbur, mbi mocalin e qelbur te korrupsionit, qe nje puize ere e zhduk fare pergjithemone.
  MINORITARI-GREKO-LLACIFAC EDVIN KRISTAQIU & BANDA RIVDEKJA, jane nje flluske sapuni, SUNDIMI i tyre, ngjason me nje tiger prej letre, sepse:
  1- Nuk kane BAZE mbeshtetese IDEOLOGJIKE, nuk jane as te majte as te djathte sepse jane thjeshte jashteqitje LGBT te SOROS.
  2- Nuk kane BAZE mbeshtetese SOCIALE sepse jane thjeshte nje BANDE HAJDUTESH.
  3- Nuk kane BAZE mbeshtetese KRAHINORE, sepse jane pa atdhe jane minoritare; grekoman, vllehe/llaciface/capon/arumune (EDVIN KRISTAQIU), jevgjiter, maqedonas, serbe etj.
  4-Nuk kane BAZE mbeshtetese nacionalisto-kombetare sepse jane joshqiptare.
  5- Nuk kane RRENJE FAREFISI/FAMILJEJE/SOJI sepse jane imoral, meshkuj dhe femra prostituta.

 7. Nje keshille dashamirese eshte qe mos godisni prone private ne menyre jo-selektive. Eshte e provuar qe i kthen njerezit kunder. Sulmi eshte i justifikuar ndaj godinave shtetrore dhe pasurive te oligarkeve. Te gjithe e dime kush jane dhe askujt nuk i vjen keq per ta.Eshte shume e thjeshte ta fillosh me Gener 2 p.sh., firmen qe sajoi tenderin e unazes dhe i la njerezit e rrugeve. Aty afer eshte dhe stadiumi, nje tjeter simbol korrupsioni.Mjaftojne per sot besoj.

 8. Me vjen keq por goditja nuk behet qorrazi se fillon lufta civile! Ardi Veliu shkarkohet nga Edi Rama, merru me pronat e oligarkeve te PS. Sic tha dikush me lart, karburantet e Kastratit, TEG QTU, ndertesat e Gener 2 te Kopshti Zoo, ndertesat e Fushes te Sahati. Permendi keto dhe mos kerko doreheqjen e Ardit qe eshte vetem kali ne fushebeteje, por te mbretit dhe mbretereshes qe e meson nga Surreli!

 9. Tirana është ripushtuar nga neokomunistët dhe skllevërit e tyre që paguhen me sufllaqe.

  Njerëzit e thjeshtë që i gëzohen vetëm djersës së vet nuk do të humbin asgjë, se nuk kanë asgjë.

  Prandaj mendoj se ZJARRI do të jetë një PASTRIM Tiranë.

  Rinia e vërtetë nuk e ul kokën por reagon kundër çdo lloj dhune. mutërat dhe skllevërit miratojnë dhunën dhe u dhimse këpurshe e edvin drogës.

 10. More po nuk po e mar vesh, a paska qenë Stresi ai që vajti e vrau 25 vjeçarin Klodian Rrasha apo ishte një polic i përzgjedhur nga Saimir Tahiri nga Tepelena ?

 11. Komentues mos frymezoni urrejtje, nuk eshte e hijshme te ofendoni njerez duke shperthyer ne sharje dhe ofendime, kjo eshte totalisht e papranueshme e tepert, jam i bindur qe nuk e keni personale, se nese do ishte e kunderta, mos perdorni tastjeren

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu