• |
ide | kryesore

Batuta lapidar që protestuesi tha live kundër policisë

-Instant, Lajme, Pikante

Ky protestues anonim që po manifestonte në sheshin Skënderbej reagoi në mënyrë shumë të veçantë ndaj një pyetjeje që i bëri reporterja e Fax News.


“Pse keni dalë sërisht sot” – i tha gazetarja?


“Sepse po na godasin policë që janë të veshur me uniforma turke, që gazin e importojnë nga Serbia dhe shkopat e gomës nga Greqia. Ndërsa ne jemi skllevrit që hamë dru” – tha ai i revoltuar.

©Lapsi.al

3 Comments

  1. Jemi bere ai palestina femije qe gjuajne me gure kunder nje policie e armatosur deri ne dhembe .Me te vetmin ndryshim jemi te sy palet shqiptare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu