• |
ide | kryesore

Justin dhe Hailey nisin zbukurimin e shtëpisë për festat

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Justin Bieber dhe Hailey Baldwin së fundmi kanë ndarë me ndjekësit pamje nga shtëpia e tyre.


Përmes rrjetit të tij social,Justin ka treguar pemën e Krishtlindjeve si dhe ambientin e zbukuruar me drita.“Është kjo kohë sërish”,ka shkruar këngëtari.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu