• |
ide | kryesore

Leonardo Di Caprio dhe Jennifer Lawrence , së shpejti në një film

-Instant, Paparazzi, Slider


Sipas mediave të huaja aktorët Jennifer Lawrence dhe Leonardo DiCaprio do të marrin pjesë në filmin, “Don’t Look Up”.

Në film ata do të luajnë personazhet Kate Dibiasky dhe Dr. Randall Mindy, ndërsa mbajnë turne nëpër botë duke treguar se një asteroid do të shkatërrojë botën.Pjesë e kastit të aktorëve do të jetë dhe këngëtarja Ariana Grande.

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *