• |
ide | kryesore

ERTV “nxin” Ramën, i heq disa herë sinjalin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një gjë është e sigurt nga konferenca e sotme e Edi Ramës. Kryeministri nuk do të jetë i kënaqur me regjinë e televionit të tij ‘ERTV’.


Lexo më tej: Konferenca për mbrojtjen e drejtorit të policisë/ Rama i vë sërish gjoksin Ardi Veliut 


Kjo pasi konferenca e Ramës sot pati disa ndërprerje. Herë pas here pati shkëputje të sinjalit ndërkohë që kryeministri fliste. Video më poshtë sjell një nga momentet kur kryeministri tregonte me pasion për blerjet e tij në SHBA. ©LAPSI.AL 

5 Comments

 1. Keni shume te drejte qe publikoni kete lajm.
  Juve ju intereson te ngazelleni kontigjentin tuaj injorant, per te mos thene bagetite, qe me pas te shkaterrojne gjthcka me vlere te kombit tone.
  Ne fond te fundit per cfare iu duhet kultura kafsheve!?

 2. po ti cne pjes e +kontingjentit”????? kapitalizmi dhe borgjezia shkaterrojn vlera thoshte ai i madhi tani keta klyshet si ti thone i shkaterron opozita dhe mediat

 3. A robqir i ripjerdhjes po çfar te zeze kerkon me more injorant qe je ber si delja e zez e EU. Per Drogen. Prostitucion .ilegalitet pashaporta jon kontrolloher sikur jemi taleban lere negociatat qe vajti 8 vjet ka me te zez

 4. Ngjashmëria me situatën që po kalon Shqipëria është tmërrsisht e ngjashme.

  Sot në Shqipëri “zezakun e shtëpisë” e ka zëvëndësuar ai që përfiton nga politika.

  “Zezakët e shtëpisë” sot janë fëmijët e Ilir Metës, që studiojnë në Angli.

  Është i biri Sali Berishës, që nuk ka asnjë ditë punë në librezën e tij, por është milioner.
  Ty si cecen mire ta bejne qe te kontrollojne passporten,ti nuk duhet ta kesh fare ate,shko ne shpelle o shpellkare

 5. Po ty o te qifsha -robt e shtepise -me pasaporte diplomatike te ka paisur partia o -Mavi- qe ha mut ne mergim dhe nuk le faqe pa shkruar pacavure.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu