• |
ide | kryesore

Shawn Mendes reagon ndaj aludimeve për orientimin e tij seksual

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Shawn Mendes së fundmi në një intervistë me Dax Shepard foli lidhur me spekulimet që ka dëgjuar për orientimin e tij seksual.


Shawn tregoi se që në moshën 15 vjecare e kanë etiketuar si ‘homoseksual’.Ishte kaq zhgënjyese dhe e vështirë për mua, sepse kisha pranë meje disa njerëz shumë të afërt nga komuniteti LGBTQ dhe ndihesha keq për ta!Unë nuk jam homoseksual por nuk do të kishte ndonjë problem edhe po të isha. Nuk ka asgjë të keqe të jesh homoseksual por nuk jam. Të gjithë më kanë quajtur “homoseksual’ që kur isha 15 vjeç dhe me të vërtetë që nuk e marrë veshë. Unë kam patur gjithnjë komplekse lidhur me mënyrën se si duhet të flasë apo të ulem. Unë jam i parë që kryqëzoj këmbët sapo ulem.”Këngëtari u shpreh se duke qenë se i është dashur të merret me këtë që kur ishte adoleshent, ai e kupton që njerëzit e këtij komuniteti LGBTQ e vuajnë këtë pjesë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu