• |
ide | kryesore

Pas gjyqit të kujdestarisë,Britney refuzon të flasë me babain e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Babai i këngëtares Britney Spears ka zbuluar se nuk flet më me të bijën.


Jamie Spears ka treguar se ai i ka patur marrëdhëniet e mira me këngëtaren derisa ajo hapi gjyq në gusht për punën e kujdestarisë. Jamie rrëfeu se nuk ka komunikuar me të prej 4 muajsh dhe i mungon shumë.“E dua vajzën time dhe më mungon shumë. Kur një familjar ka nevojë për përkujdesje dhe mbrojtje, familja duhet ta bëjë, ashtu siç kam bërë unë për Britney-n duke e mbrojtur dhe dashur pa kushte. Unë do vazhdoj t’i jap dashuri dhe ta mbroj nga ata që duan t’i bëjnë keq familjes time”-tha i ati i këngëtares.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu