• |
ide | kryesore

Scott Disick habit me dedikimin për Kourtney Kardashian: Të dua më shumë se gjithcka në këtë botë

-Instant, Paparazzi, Slider

Scott Disick së fundmi ka habitur ndjekësit me deklaratën e tij për Kourtney Kardashian.


Përmes rrjetit të tij social, Instagram, Scott ka postua një fotome Kourtney-n, dhe me fëmijët e tyre.“Faleminderit Kourtney Kardashian.Nuk mund të kisha kërkuar një person më të mrekullueshëm në botë për të pasur këta fëmijë mahnitës, unë të dua ty dhe familjen tonë më shumë se gjithçka në botë,” ka  shkruarkrahas fotos Scott.Fotoja që ai publikoi është realizuar para disa kohësh, në të cilën vajza 8-vjeçare Penelope, shfaqet e ulur në prehrin e Kourtney-t, ndërsa djali i tyre 6-vjeçar, Reign tek prehri i tijDyshja filluan të dilnin bashkë në vitin 2006. Ata nuk u martuan kurrë dhe u ndanë në vitin 2015.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.