• |
ide | kryesore

Zayn Malik habit ndjekësit me look-un e ri (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Zayn Malik ka befasuar së fundmi fansat me look-un e tij me të ri.


Zaynështë fotografuar për herë të parë pasi u bë baba teksa shëtiste në rrugët e New York-ut. Ai kishte ndryshuar ngjyrën dhe modelin e flokëve duke duke u shfaqur me modelin “mini-mohawk” dhe ngjyrë biond.Kjo nuk është hera e parë që Zayn lyen flokët. Në mars 2018, vetëm një javë pasi ai dhe Gigi u ndanë, këngëtari i “Pillowtalk” performoi me flokë me hije platin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu