• |
ide | kryesore

Del FOTO/ Ky është shqiptari që u ekzekutua në Spanjë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Dalin detaje të reja nga ekzekutimi i shqiptarit 42-vjeçar në Spanjë mbrëmjen e së premtes. Viktima është Brandon Bregu me origjinë nga Lushnja.


42-vjeçari shqiptar u qëllua për vdekje në tarracën e një lokali të njohur britanik të quajtur “The Orange Tree”, në sy të të dashurës. Autori u afrua me maskë në kokë dhe pasi qëlloi 5 herë mbi viktimën u largua në këmbë.


Shtypi lokal thotë se e dashura e tij ishte britanike. Viktima ishte i njohur për policinë pasi ka qenë i arrestuar për trafik droge dhe armësh dhe prandaj vrasja po hetohet si një hakmarrje e lidhur me trafikun e drogës. ©LAPSI.al

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu