• |
ide | kryesore

Ministri i ri i Brendshëm viziton familjen e Klodian Rashës

-Instant, Lajme, Të fundit

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi vizitoi sot familjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha, që u vra nga një efektiv policie. I shoqëruar nga kreu i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, Muhamet Rrumbullaku, Çuçi është takuar me familjarët e Klodian Rashës.


Kujtojmë se më herët kryeministri Edi Rama ka zhvilluar dy vizita në familjen Rasha dhe gjithashtu ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj pas dorëheqjes nga detyra e tij.14 Comments

 1. Ja q nonen muhabetit! Marrim dhe kopshtet pa dreke, dhe shkojme per vizite.

  Republike Bananesh te Prishura

 2. A i kerkoi falje qe policia nxori tre komunikata te ndryshme brenda 8 oresh per ngharjen, qe e cilesuan kriminel me precedent dhe me probleme mendore. A inkerkoi falje pse ka shenja dhune ne fytytre djali, kush e goditi? A i kerkou falje qe sajuan me pistoleten sikur ishte e tij. A i kerkoi falje qe kryeministri e quajti vdekje aksidentale, qe percelloi ke gaz, me uje presioni shoket e bashkemoshataret e Klodianit qe protestuan dhe u dhunuan mizorisht ne komisariate. A kerkoi falje per pensionin qesharak me VKM, po qe kerkon me ligj kryeministri te justifikoje termin aksidentale …..po nuk.mbarojne…Keta te vrasin naten dhe tecqajne diten. Kujdes baba i Klidianut se keta te denojne ne shkalle te pare dhe ne te dyten te ndryshojne formulimin dhevte lirojne. Sa kriminele kane liruar deri tani se dhe polici vrases ju duhet per votime.

 3. Komplet e pa nevojshme.

  Ne shqiptaret asnjehere nuk e kemi patur ndjesine e ‘ mases’ . Cdo gje duhet me mase ,
  Nese dicka perseritet tej mases .. behet bajate dhe banale. i humb vleren dhe asaj pjese qe ishte e nevojshme.

 4. Idiotizmi I rradhes mbushur me hipokrizi e ne anen tjeter arrestojne artistet.

  Mbrapsh do ju kthehet gjithshka.

 5. E majta i do shume te varferit por sa her vjen ne pushtet u mer shpirtin dhe u shton numerin .Thenie e te madhit Indro Montanelli ne Itali

 6. po ca merreni me kete letyre qe ecen perpara me pickene gruas.edhe nje nuk e di cfare ti ve emrin ,po e quaj pederaste pasiv nuk do te pranonte kurre favore me bythen e gruas.kjo eshte pasqyra e rikurvave,pi..in e femrave te tyre per pese leke.nafije i kishin ne kohen e dulles ,nafije i kane sot e do i kene gjithe jeten.

 7. Po ardi debil bytha veliu pse nuk e more. Pidharobsh. Sot nje femije vrau te jatin polic. Nje kar me pak nje kar me shume.
  Qelbistan hale menxyre e gjkprishurve.

 8. Bo sa i shemtuar eshte ky tamam orangutan
  Delina ja jep vetem njehere ne vit ketij idiotit
  Se e shkjep gallofi ate ala ky rri duke ja u lepi pthuu rrace e keqe bizantin sjane din e iman

 9. O derdimen dhe burri i ish lakuriqes se Ramazonit, shtepia e atij nuk eshte kafe qe ngelet duke shkuar per vizite

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.