• |
ide | kryesore

(VIDEO) Shpërthen në flakë makina tek autostrada e TEG-ut

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një makinë ka shpërthyer në flakë në autostradën e TEG-ut.


Nuk dihen shkaqet e flakëve që kanë mbërthyer fuoristradën dhe as nëse ka persona të lënduar.


Policia ndodhet në vendin e ngjarjes. ©Lapsi.al 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu